IT Reseller o Arcus Systemy Informatyczne | arcus.pl
Karta spółki na GPWGrupa Arcus FacebookGrupa Arcus Google+Profil Grupa Arcus LinkedIn

IT Reseller o Arcus Systemy Informatyczne

-A +A
Logo Arcus Systemy Informatyczne

Portal IT Reseller informuje, że należąca do Grupy Arcus spółka Arcus Systemy Informatyczne rozwija współpracę z Microsoftem. Arcus SI uzyskała dwa nowe statusy Gold: Gold Cloud Productivity oraz Gold Midmarket Solution Provider. Obecnie spółka posiada już cztery statusy Gold we współpracy z Microsoft. Już wcześniej zdobyła statusy Gold w obszarach: Communications i Data Center.

Jak możemy przeczytać w artykule status Złoty Partner Microsoft oznacza, że firma posiada najwyższy poziom kompetencji we wdrożeniach danego typu. Cytowany Krzysztof Jaśkiewicz, Prezes Zarządu Arcus SI, zwraca uwagę, że to bardzo dobra wiadomość dla Klientów – status Złotego Klienta oznacza, że spółka jest doświadczonym partnerem na rynku wdrożeń, umiejętnie wykorzystującym swoją wiedzę.

W artykule wymieniono też inne projekty wdrożeniowe prowadzone obecnie przez Arcus Systemy Informatyczne. Są to m.in. wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics AX 2012 w Poczcie Polskiej, wdrożenie w Cyfrowym Centrum Serwisowym zintegrowanego systemu informatycznego w standardzie ERP II opartego na Microsoft Dynamics AX 2012 R3 oraz zaprojektowanie i wdrożenie systemu sieci bezprzewodowych Wi-Fi na terenie ośmiu szpitali na terenie województwa łódzkiego.

Z artykułu można się też dowiedzieć, że spółka Arcus Systemy Informatyczne zakończyła niedawno wdrożenie usługi chmurowej Office 365 dla blisko 200 użytkowników w firmie Plast Group.

Pełna treść artykułu:

http://itreseller.pl/index.php/wspolpraca/588-microsoft-rozszerza-wspolprace-z-arcusem

Arcus Systemy Informatyczne