ITwiz: Arcus Systemy Informatyczne rozwija współpracę z Microsoft | arcus.pl
Karta spółki na GPWGrupa Arcus FacebookGrupa Arcus Google+Profil Grupa Arcus LinkedIn

ITwiz: Arcus Systemy Informatyczne rozwija współpracę z Microsoft

-A +A
Logo ITwiz

Portal ITwiz opisuje rozwój kompetencji Arcus Systemy Informatyczne, spółki należącej do Grupy Arcus, w obszarze współpracy z Microsoft. Oferta Arcus Systemy Informatyczne oparta jest głównie o rozwiązania właśnie firmy Microsoft.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu kompetencji jest uzyskanie przez Arcus Systemy Informatyczne dwóch kolejnych certyfikatów Microsoft: Gold Cloud Productivity oraz Gold Midmarket Solution Provider. Pierwszy dotyczy rozwiązań opartych na modelu rozwiązań Microsoft cloud computing w obszarze wsparcia produktywności (m.in. produkty z rodziny Dynamics, rozwiązania komunikacyjne, systemy bazujące na platformie Microsoft Azure). Drugi dotyczy projektów realizowanych dla firm średniej wielkości.

Jak wyjaśnia w artykule Krzysztof Jaśkiewicz, Prezes Zarządu Arcus Systemy Informatyczne, poszerzanie oferty rozwiązań wynika z potrzeb rynku. Klienci oczekują od jednego dostawcy pełnej obsługi informatycznej, co ułatwia im zarządzanie procesami IT i eliminuje problem niezgodności pomiędzy infrastrukturą IT, a oprogramowaniem.

Krzysztof Jaśkiewicz podkreśla też, że oferta Arcus Systemy Informatyczne jest komplementarna z ofertą Arcus SA, która koncentruje się wokół obszaru zarządzania dokumentami i korespondencją.

Ważnym elementem oferty Arcus Systemy Informatyczne jest oprogramowanie Microsoft Dynamics AX. Spółka specjalizuje się m.in. we wdrożeniach dla firm produkujących, serwisowych, usługowych, w tym prowadzących złożone projekty techniczne, a także dla szkół wyższych i administracji publicznej.

Pełna treść artykułu:

http://itwiz.pl/spolka-grupy-arcus-rozszerza-oferte-obszarze-rozwiazan-microsoft/

Arcus Systemy Informatyczne