Karta spółki na GPWGrupa Arcus FacebookGrupa Arcus Google+Profil Grupa Arcus LinkedIn

Kyocera ECOSYS P2040dw nagrodzona w konkursie „iF Design Award”

-A +A
Kyocera Ecosys P2040dw / Kyocera Ecosys P2040dn

Drukarka biurowa Kyocera ECOSYS P2040dw wygrała w konkursie „iF Design Award” - jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów designerskich.
Konkurs ten organizowany jest od 1953 roku przez iF-International Forum Design, a przyznawane nagrody rozpoznawalne są na całym świecie jako wyróżnienia nie tylko za stylowy wygląd urządzenia, ale także jego połączenie z funkcjonalnościami i ekologicznymi właściwościami. W konkursie biorą udział przedstawiciele z blisko 70 krajów każdego roku.

Organizatorzy konkursu docenili kompaktowy projekt drukarki Kyocera, a także cichą pracę. Dodatkowo, tak jak w przypadku wszystkich drukarek z serii ECOSYS także Kyocera ECOSYS P2040dw jest wyjątkowo przyjazna środowisku, poprzez zastosowanie niezależnego od tonera ceramicznego bębna. Dzięki temu na śmietnik nie trafia cała kaseta z kilkudziesięcioma trudnodegradowanymi elementami, które zaśmiecają środowisko.
I na zakończenie ważna informacja praktyczna: Kyocera ECOSYS P2040dw drukuje aż do 40 stron na minutę i jest bardzo tania w eksploatacji. Jeżeli chcesz drukować szybko, profesjonalnie i tanio - możesz na nią liczyć!

Więcej informacji na:
http://arcus.pl/oferta/zarzadzanie-dokumentem/produkty/drukarki/drukarki-monochromatyczne/ecosys-p2040dw
http://arcus.pl/oferta/zarzadzanie-dokumentem/produkty/drukarki/drukarki-monochromatyczne/ecosys-p2040dn
http://www.kyoceradocumentsolutions.pl/index/produkty/product/ecosysp2040dw.html
http://www.kyoceradocumentsolutions.pl/index/produkty/product/ecosysm2040dn.html