Światowe Dni Młodzieży: Arcus „Partnerem technologicznym” KAI | arcus.pl
Karta spółki na GPWGrupa Arcus FacebookGrupa Arcus Google+Profil Grupa Arcus LinkedIn

Światowe Dni Młodzieży: Arcus „Partnerem technologicznym” KAI

-A +A
Światowe Dni Młodzieży w Krakowie

Arcus S.A. w czasie Światowych Dni Młodzieży wspiera Katolicką Agencję Informacyjną (KAI) w organizacji prac biura prasowego. KAI odpowiada za akredytacje w biurze prasowym dziennikarzy z całego świata, którzy przyjadą na Światowe Dni Młodzieży. Arcus wyposażył KAI w wydajne urządzenie wielofunkcyjne Kyocera, które pomoże w sprawnej organizacji pracy biura prasowego. Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Kyocera ze względu na swoją dużą wydajność i bezawaryjną pracę doskonale sprawdzają się w miejscach, w których potrzebny jest druk czy skanowanie dużych ilości dokumentów.

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie to spotkanie młodzieży katolickiej z papieżem Franciszkiem. To wydarzenie o niespotykanej skali: szacuje się, że na ŚDM przyjedzie nawet 1,5 mln pielgrzymów ze 180 krajów. Wydarzenie będzie relacjonować 5,5 tysiąca dziennikarzy z całego świata. Jak twierdzą organizatorzy Światowych Dni Młodzieży to więcej niż obsługiwało papieskie pielgrzymki czy Euro 2012.

Światowe Dni Młodzieży odbędą się w dniach 26-31.07.2016. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie: http://www.krakow2016.com/