T-matic Systems wspiera akcję charytatywną Złombol | arcus.pl
Karta spółki na GPWGrupa Arcus FacebookGrupa Arcus Google+Profil Grupa Arcus LinkedIn

T-matic Systems wspiera akcję charytatywną Złombol

-A +A
Logo T-matic Systems

Spółka z Grupy Arcus, T-matic Systems zajmująca się m.in. wdrażaniem rozwiązań telematycznych we flotach, będzie monitorować trzy samochody biorące udział w charytatywnym rajdzie Złombol. Dzięki wsparciu technologicznemu T-matic Systems dokładną trasę trzech pojazdów biorących udział w imprezie będzie można śledzić pod adresem: http://zlombol.pl/index.php/pl/start2015/pozycja-gps.html

Akcja ma na celu wsparcie dzieci z domów dziecka. W Złombolu biorą udział samochody komunistycznej produkcji lub konstrukcji o wartości ok. 1000 zł. Darowizna od załogi wynosi co najmniej 1500 zł, a pieniądze są przeznaczane na wsparcie śląskich domów dziecka. Podczas edycji w 2014 roku zebrano ponad 670 tys. zł.

- Grupa Arcus od wielu lat wspiera ważne społecznie inicjatywy. Już drugi raz wspieramy Złombol – rajd starych, niejednokrotnie zabytkowych samochodów, którego celem jest nie tylko dobra zabawa uczestników, ale również wsparcie domów dziecka. Chociaż uczestnicy rajdu jadą pojazdami, które z pewnością nie są nowoczesne, to dzięki nowoczesnej technologii dostarczanej przez T-matic Systems można śledzić ich trasę na stronach internetowych. W ten sposób pokazujemy, że nowoczesne technologie informatyczne da się zastosować w każdym pojeździe – mówi Bogdan Kwiatkowski, Dyrektor Biura Sprzedaży T-matic Systems.

Dziewiąta edycja rajdu Złombol wystartuje z Katowic 15 sierpnia, trasa będzie wiodła przez kręte górskie drogi Czech, Szwajcarii, Liechtensteinu, Austrii i Włoch. W tym roku do udziału zgłosiło się 385 załóg.

Więcej informacji na temat projektu: www.zlombol.pl

T-matic Systems